Mercatum Store to innowacyjna platforma sprzedaży internetowej, w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Subiekt GT. System pozwala na zarządzanie sklepem (bazą towarową, kontrahentami, zamówieniami) przy użyciu oprogramowania Subiekt GT, bez konieczności korzystania z dodatkowego panelu administracyjnego.

Oprogramowanie do wymiany danych rozpoznaje wprowadzone w Subiekcie zmiany. Przy ograniczonej ilości przesyłanych danych do sklepu, system automatycznie aktualizuje:

  • Towary – nazwę, opis skrócony towaru, opis z formatowaniem, zdjęcia, pola własne, wielopoziomowe drzewo kategorii, producenta, jed­nostkę miary, ceny z uwzględnieniem wielu cenni­ków oraz walut, stawkę VAT, wagę, inne
  • Magazyny oraz stany  magazynowe z  uwzględnieniem rezerwacji towaru
  • Kontrahentów – po złożeniu zamówienia w sklepie, klient automatycznie dodawany jest do kartoteki kontrahentów w Subiekcie GT. Każdy kontrahent może mieć przypisany swój cennik lub rabat od wybranego cennika
  • Zamówienia – system pozwala na określenie sta­tusu realizacji zamówienia, dokonania rezerwacji towaru poprzez wystawienie dokumentu ZK oraz wysłanie go e-mailem na adres klienta. Klient ma dostęp do historii zamówień zrealizowanych przez sklep.

Sklep internetowy Mercatum Store zawiera wygodny w obsłudze system zarządzania treścią o szerokiej funkcjonalności. Możliwe jest  prowadzenie kampanii mailingowych, zarządzanie bannerami, edycja newsów oraz stron statycznych.


Mercatum Store przystosowany jest do pracy z nowoczesnymi szablonami graficznymi, które łatwo dostosować do oczekiwań Klienta. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnej szaty graficznej przez grafika. Szablony Mercatum mogą być responsywne - współpracować z urządzeniami o różnej rozdzielczości ekranu (np. tablety, smartphony)

 

Dostępnych jest szereg dodatków dla oprogramowania Mercatum Store, oferujących dodatkowe funkcjonalności takie jak:

  • Integracja z Allegro (automatyczne wystawianie aukcji w indywidualnym szablonie graficznym, automatyczne kończenie aukcji przy brakach magazynowych)
  • Obsługa porównywarek cenowych: m.in. Ceneo, Skąpiec, Nokaut, Ceneria
  • Moduły płatności on-line: Przelewy24, PayU, PayPal
  • Moduły eksportu i importu danych: CSV, XML, zewnętrzne stany magazynowe

 

Oferujemy kompleksową usługę wdrożenia sklepu internetowego - począwszy od projektu graficznego, poprzez instalację i konfigurację systemu, aż po marketing internetowy.  

 

Czy ten artykuł okazał się przydatny?

 Wydrukuj

Zobacz też

Licencje i ceny

Licencje abonamentowe (SAAS) Mercatum Store w licencjonowaniu SAAS (software as service)...

Dodawanie towarów do sklepu internetowego

W artykule tym dostępne są informacje w jaki sposób dodawać, usuwać oraz aktualizować bazę...

Cechowanie towarów

Niekiedy oferowane towary występują w wielu wariantach np. ten sam model buta może być dostępny w...

Navigation

Social Media